sklep snidane

Snídaně

  Hostům je k dispozici stylový sklípek s otevírací dobou 7:00 - 10:00 hodin. Dobu podávání snídaní je možné dohodnout individuálně. Bohatá snídaně je servírovaná formou bufetu. V našem penzionu je hostům nabízena teplá i studená kuchyně. Cena za snídani je 200 Kč na osobu.

  Pro stravování během dne Vám rádi doporučíme kvalitní restaurace v okolí. Vzhledem k naší výborné poloze Vám cesta pěšky nebude trvat déle než 2 minuty! Rádi zajistíme rezervaci na určitou hodinu.

 

Studená kuchyně

  Na objednávku předem Vám můžeme připravit na určitou hodinu i výrobky studené kuchyně (obložené talíře, chlebíčky apod.).

 

Večerní posezení

  Skupinky hostů mohou k večernímu posezení využít stylový sklípek. Jeho provoz je bez obsluhy, proto je možné zde konzumovat vlastní jídlo i nápoje. Na přání pro Vás rádi připravíme pohoštění.

 

Kvalitní spánek

  Profesionální hotelové postele se správně zvolenou matrací zaručují jedinečný požitek z Vašeho kvalitního spánku.

 

Parkování

  Součástí penzionu je uzavřené a monitorované parkoviště.

 

Praní a žehlení prádla

  Ubytovaným hostům poskytujeme servis praní a žehlení prádla s dodáním do 24 hodin nebo dle dohody.

 

Internet

  Samozřejmostí v našem penzionu je přístup na Wi-Fi zdarma.

 

Děti

  V penzionu máme zařízenou dětskou hernu, kde vaše ratolesti mohou trávit volný čas. 

IMG 6814IMG 6824

 

Město Lanškroun

  Veškeré informace o památkách a historii, současném životě včetně podrobného seznamu všech kulturních a společenských akcí, festivalů, programů kina, tipů na aktivní využití volného času ve městě i na výlety do okolí najdete na www.lanskrounsko.cz